Vega

Vega

VEGA "Delinin Yıldızı" ile zirvenin sahibi!

Tarih
09 Kasım 2017 Perşembe

Yeni albüm turnesi kapsamında vermiş olduğu konserlerin tüm biletleri tükenen Vega, D&R satış listelerinde ve dijital müzik servislerinde de zirvenin sahibi. Deniz Özbey ve Tuğrul Akyüz'den oluşan, Türk Rock Müziği'nin mihenk taşı Vega, GRGDN Müzik etiketiyle yayınlanan ve 10 şarkıdan oluşan yeni albümü "Delinin Yıldızı" ile geri döndü...

D&R'da çok satanlar listesinde 1 numaranın sahibi olan "Delinin Yıldızı", dijital müzik servislerinde de en çok dinlenen albümler arasında.

Grup, yayınlandığı ilk gün iTunes'da en çok satanlar listesinde 1 numaraya yerleşen albümüyle, Spotify Viral 50 listesinin ilk 8 basamağında, 8 şarkısıyla da göz doldurdu.

KONSERLERİN TÜM BİLETLERİ TÜKENİYOR!

Yeni albüm kapsamında verdiği tüm konserlerin biletleri tükenen Vega'nın, Kasım ayının ilk haftasında İstanbul'da gerçekleşecek konserinin biletleri de 1 ay öncesinde tükendi.

Vega'nın konser programı şöyle;

 9 Kasım Çanakkale Hayal Kahvesi
17 Kasım Kocaeli Hayal Kahvesi 
24 Kasım İstanbul Ataşehir DasDas 
1 Aralık İzmir Hayal Kahvesi 
9 Aralık Ankara If Performance Hall  
13 Aralık Istanbul Babylon

Vega, yakında plak formatında da satışa sunulacak olan yeni albümü "Delinin Yıldızı"nı, müzikal birlikteliklerindeki uzun yol arkadaşları Serkan Hökenek ile birlikte kaydetti.

HER AN YANINIZDA!

GOOGLE PLAY ve APPSTORE’DAYIZ