Sertab Erener: Şimdiki şarkıların içi o kadar boş, bomboş ki

Sertab Erener: Şimdiki şarkıların içi o kadar boş, bomboş ki

Yaz konserleri turnesi kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'yu dolduran binlerce hayranıyla buluşan Sertab Erener, "Şimdiki şarkıların içi o kadar boş, bomboş ki...

Tarih
14 Ağustos 2018 Salı
Bazı kadınlar var insanlar daima kötü olsun istiyor... Çok garip... Sesler soundlar hep aynı. Doksanlarda romantizm, şiirsellik ve duygu vardı. Ben kendimi şanslı hissediyorum. Besteler, güfteler düzenlemeler güzeldi" ded÷

Benzersiz müzik kariyerinde beş milyonun üzerinde albüm satan ve Türkiye'ye ilk ve son Uluslararası Eurovision Müzik Yarışması' birinciliğini getirerek adını tarihe altın harflerle yazdıran Erener, kariyerinin yirmi beşinci yılını Ege'yi karış karış gezerek kutluyor.


Geçtiğimiz akşam Bodrum Antik Tiyatro'da binlerce seveninin karşısına çıkan başarılı sanatçı, özellikle bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile sahnede adım atılmadık yer bırakmadı. Kırık Kalpler albümünden seslendirdiği şarkılarla konserine başlayan Erener, konserinin ortalarına doğru ise oldukça dikkat çekici bir açıklamaya imza attı.


Günümüz müzik piyasası hakkında durum değerlendirmesi yapan başarılı sanatçı: "Şimdiki şarkıların içi o kadar boş, bomboş ki... Bazı kadınlar var insanlar daima kötü olsun istiyor... Çok garip... Sesler soundlar hep aynı. Doksanlarda romantizm, şiirsellik ve duygu vardı. Ben kendimi şanslı hissediyorum. Besteler, güfteler düzenlemeler güzeldi. Şimdi o ahengi maalesef bulamıyoruz'' sözleri ile geçmişe duyduğu özlemi bir kez daha dile getirdi.


Kariyerine Sezen Aksu'nun vokalisti olarak başlayıp, Türkiye'nin en önemli müzisyenlerinden biri haline gelen Sertab Erener, Minik Serçe'yi de unutmadı.


"Siz yine şanslısınız. Sezen Aksu sahneden üç saat inmezdi. Siz yine şanslısınız iki saatte benden kurtuldunuz. Orkestrası ihtiyaç gidermek için müsaade isterdi Sezen Aksu'dan. Kıymetimi bilin..." sözleri ile ustasına Bodrum'dan selam gönderip "İyi ki Varsın Sezen Aksu" dedi.


Öte yandan başarılı sanatçıyı izleyenler arasında yer alan engelli bir hayranı Sertab Erener şarkı söylerken sık sık ailesinin yardımıyla ayağa kalkıp dansları ile şarkılara eşlik etti. Bu durumu fark eden Erener, ''Senin sevgin kazanabilmek ne büyük bir mutluluk.'' hayranını Antik Tiyatroyu dolduran binlerce hayranına alkışlattı.ntv.com

HER AN YANINIZDA!

GOOGLE PLAY ve APPSTORE’DAYIZ